Rumový lístek

El Dorado 12 YO (British Guyana 43%) 126,-
Tento rum se vyznačuje lehce dubovou chutí, která je výsledkem unikátní sudové destilace. Intenzívní chuť citrusových plodů, medu a karamelek. Rum je lehčího stylu, pikantní a vyvážený.
A.H. Riise XO „reserve“ (Panenské ostrovy 40%) 160,-
Vyrábí se ručním mícháním několika různých druhů rumů, které zrají až 20let a mají nádherně mahagonovou barvu. Ohromující ovocná chuť pomerančů, manga a papay.
A.H. Riise „royal danish navy“ (Panenské ostrovy 40 %) 150,-
Míchá se ručně v malých objemech a za studena se nefiltruje a ani se do něj nepřidává karamel. V chuti má stopy kávy, anýzu, lékořice, hořkých pomerančů, bergamotu a různého koření.
Legendario - Elixir de Cuba 7YO (Cuba elixír 34%) 105,-
Kubánský rum s bohatou jemnou sladkou chutí. Má jantarovou barvu, aroma rozinek a pomerančů. Tento rum na rozdíl od ostatních se hodí vypít s kostkou ledu.
Malteco 10YO Aňejo Suave (Guatemala 40,5%) 114,-
Tento rum je stařený po dobu deseti let v dubových sudech. Disponuje velmi výraznou chutí čokolády, vanilky a sušených švestek.
Pyrat XO „reserve“ (Anquila 40 %) 135,-
Má velmi výraznou parfémovanou vůni s tóny pomeranče a vanilky. Zcela atipický projev, výrazně sladká chuť plná citrusových plodů, marcipánu a lékořicových bonbónů.
Diplomático Reserva Exclusiva 12YO (Venezuela 40%) 166,-
Tento rum je blendem rumů vyrobených výhradně na kotlíkových destilačních zařízeních a zrajících v průměru 12let. Je sladký s ovocnou chutí. Je to intenzívní rum určený k pomalému upíjení.
-
Zacapa 23YO (Guatemala 40%) 175,-
Je to rum vyráběný destilací z fermentovaného čistého panenského sirupu cukrové třtiny. Zraje v sudech z bílého dubu ve kterých zrál předtím koňak, bourbon cherry, ale také portské nebo tokajské víno.
Republica Exclusive,Božkov 90,-
Havana Rum White 84,-
Captain Morgan Spiced 84,-
Don Papa 166,-
Blue Mauritius 170,-